Instalacje i usługi hydrauliczne – Poznań

nie tylko w nagłych przypadkach

Instalacje i usługi hydrauliczne na terenie Poznania

Instalacje hydrauliczne poznań

Instalacje wodno-kanalizacyjne są integralną częścią praktycznie wszystkich użytkowanych współcześnie budynków. Prawidłowe wykonanie instalacji przez kompetentnych hydraulików to gwarancja komfortowej, długotrwałej i bezawaryjnej eksploatacji wszelkich urządzeń zużywających i odprowadzających wodę.

Firma Sigma-Bud oferuje Państwu usługi hydrauliczne w zakresie:

 • projektowania,
 • wykonawstwa,
 • serwisu eksploatacyjnego,
 • wymiany infrastruktury hydraulicznej,
 • doraźnych napraw i usuwania awarii.

Z pomocy naszych fachowców skorzystać można więc w różnych problemach. Hydraulicy, którzy tworzą nasz zespół specjalistów praktycznie od każdego przypadku, chętnie zmierzą się z nowym wyzwaniem. Przyjmujemy zlecenia bezpośrednio od klientów indywidualnych, firm, instytucji i innych podmiotów z terenu miasta Poznań oraz okolic, a także działamy na zasadach podwykonawcy, przy realizacji inwestycji o różnym wymiarze. Szeroki zakres wiedzy branżowej oraz nabyte doświadczenie pozwalają naszym hydraulikom szybko uporać się z każdą zgłoszoną usterką oraz montażem nowych instalacji hydraulicznych.

Zakres naszych usług

 • wymiana rur i uszczelek,
 • odpowietrzanie kanalizacji,
 • montaż zestawu hydroforowego,
 • montaż/demontaż:
  • zlewozmywaków,
  • wanien,
  • umywalek.
 • wykonania całej instalacji wodno-kanalizacyjnej od projektu aż po podłączenie.

Szybka i sprawna realizacja zleceń usług hydraulicznych

Nasza firma oferuje realizację usług hydraulicznych na terenie miasta Poznań oraz jego okolic. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz sprzęt do wykonywania naszej pracy. Nasi specjaliści wiedzą, kiedy instalację należy oczyścić lub udrożnić, a kiedy potrzebna jest jej wymiana. Usługi wykonujemy sprawnie i szybko, wysyłając hydraulika pod wskazany przez klienta adres. Co istotne, każdy nasz specjalista ma orientację, co do specyfiki instalacji wodno kanalizacyjnych w starych budynkach. Instalacje hydrauliczne w Poznaniu nie mają dla nas tajemnic. Jeśli zatem pojawiła się potrzeba wezwania dobrych hydraulików celem skorzystania z ich usług, trafili Państwo pod dobry adres. Mamy świadomość tego, że na terenie Poznania działa wiele amatorskich „złotych rączek”. Jednak jeśli klienci chcą być pewni, że dana usługa została zrealizowana należycie, to jednak lepiej by było, aby zaufali takim fachowcom-hydraulikom jak my. Zyskują bowiem wówczas gwarancję, że każda czynność związana z montażem, naprawą czy serwisem instalacji hydraulicznej jest wykonana profesjonalnie. A każdy z hydraulik, którego zatrudniamy, posiada odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie. Dobry hydraulik Poznań i okolice – pamiętaj, że na nas zawsze możesz liczyć!

Instalacje hydrauliczne – szybko i skutecznie

instalacje hydrauliczne poznań

Zdajemy sobie sprawę z tego, że żadnej awarii instalacji hydraulicznej nie da się przewidzieć. Dlatego nasi hydraulicy są w gotowości przez całą dobę. Nie zignorują żadnego telefonu alarmowego i najszybciej jak tylko się da dotrą na miejsce usterki. Szybko zdiagnozują źródło i rodzaj problemu oraz podejmą odpowiednie kroki, aby usunąć awarię. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybciej i sprawniej dobremu hydraulikowi łatwiej jest wykryć przyczynę i właściwie ocenić sytuacje. Z naszej pomocy można skorzystać zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych awarii, które mają miejsce na terenie Poznania lub w okolicy tego miasta.

Instalacje hydrauliczne – serwis i naprawa oraz montaż

Wszystkie instalacje hydrauliczne w wyniku długoletniego użytkowania zaczynają szwankować. Dzięki właściwej konserwacji można przedłużyć ich żywotność, jednak nie zawsze da się uniknąć awarii. Dlatego nasi hydraulicy starają się o tym zawsze informować klientów z Poznania i okolic.
Serwis i naprawy instalacji wodno-sanitarnych to nie jedyne wykonywane przez nas usługi. Ekipy naszych specjalistów montują całościowe instalacje w budowanych obiektach i domach. Każdy hydraulik z naszej firmy, działający na obszarze miasta Poznań, jest w stanie doradzić klientowi właściwe i profesjonalne rozwiązanie w zakresie wyboru i montażu instalacji hydraulicznych oraz podjąć się wykonania właściwych usług. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dystrybutorami części i rozwiązań może pomóc w zakresie szybszego zamówienia konkretnego produktu.

Oczekiwania klientów i poszerzania usług hydraulicznych – cele priorytetowe

Cały czas śledzimy nowinki, które pojawiają się w branży hydraulicznej w zakresie techniki montażu, napraw czy serwisowania. Doposażamy się w nowoczesny sprzęt i szkolimy się. Każde nowe rozwiązania wcześniej testujemy, aby klientom zagwarantować już rzecz sprawdzoną. Na co dzień współpracujemy z dostawcami renomowanego sprzętu hydraulicznego oraz akcesoriów. Dzięki temu możemy zaproponować klientom zarówno typowe, jak niestandardowe części oraz inne elementy, które wykorzystuje się podczas prac montażowych, naprawczych czy serwisowych. Z każdej sytuacji zawsze znajdziemy jakieś wyjście.
Ponadto wsłuchujemy się także w potrzeby i oczekiwania klientów. Zależy nam bowiem na tym, aby czuli się za każdym razem profesjonalnie obsłużeni. Wiemy, że dzięki temu zyskujemy ich zaufanie i wyrabiamy sobie renomę firmy rzetelnej i terminowej. Dobry hydraulik w mieście Poznań to tytuł, o który warto powalczyć z konkurencją.

Cennik usług hydraulicznych

Staraliśmy się tak wycenić świadczone przez nas usługi hydrauliczne, aby i w tym zakresie sprostać oczekiwaniom klientów. Cennik, który stworzyliśmy nie ma żadnych ukrytych kosztów, a każde zlecenie jest uczciwie rozliczane. Jest on często bardzo elastyczny z tego względu, że stopień przeprowadzanych prac może być bardzo zróżnicowany. Montaż montażowi nie jest równy, podobnie jak awaria-awarii. Za każdym razem jednak klient z Poznania lub okolic otrzymuje bezpłatną wycenę usługi oraz informację o czasie niezbędnym do realizacji danej usługi. Staramy się ją zawsze wykonać terminowo oraz rzetelnie. Wiemy jak cenny jest czas klientów i że dzisiaj każdy oczekuje, że dana usługa będzie wykonana w 100 procentach dobrze. Nie chcemy, aby ktoś po nas „poprawiał”, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie wykonane prace i pozostawiamy po sobie zawsze należyty porządek.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług osoby prywatne oraz firmy

P.H.U. „Sigma-Plus” Marek Wieloch

Telefon: 605 767 851

E-mail: sigma@instalacjepoznan.com

Adres: ul. Zygalskiego 28, 61-418 Poznań