Instalator Poznań

montaż instalacji gazowych i sanitarnych

Montaż instalacji gazowych i sanitarnych

P.H.U. „Sigma-Plus” Marek Wieloch cieszy się uznaniem i dobrą opinią wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Od 20 lat świadczy profesjonalne usługi instalacyjne w zakresie montażu armatury oraz różnego rodzaju instalacji – gazowych, sanitarnych, wodno – kanalizacyjnych.
Firma znajduje się w Poznaniu, jednak zlecenia realizuje na terenie całego kraju służąc nie tylko kompleksowym wykonawstwem, ale również fachową pomocą instalatorów i konsultacjami technicznymi. Nasi instalatorzy to godni zaufania fachowcy, którzy zarówno zakładają całe instalacje, jak również modernizują już istniejące, wskazując przy tym przyczyny usterek oraz stosując rozwiązania mające na celu zapobieganie im w przyszłości.

Dobry instalator – rzetelna realizacja zleceń

Instalator Poznań

Podstawą działania każdej firmy są odpowiednio wykwalifikowani fachowcy. Dobry instalator to osoba, która posiada właściwe przygotowanie w zakresie wykonywanego fachu oraz doświadczenie. Dzięki temu, że każdy nasz instalator ma wymagane uprawnienia oraz jest przeszkolony możemy zagwarantować najwyższy poziom usług. Dlatego wykonywane prace instalacyjne na terenie miasta Poznań czy w innym miejscu są realizowane rzetelnie i terminowo. Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nas indywidualnie – różne są bowiem potrzeby klientów i sytuacje, z którymi sobie trzeba poradzić. Przekazując je dobremu instalatorowi można być pewnym, że podejmie on odpowiednie działanie, aby rozwiązać problem z korzyścią dla klienta.

Na rzecz klientów z Poznania oraz z innych miejscowości wykonujemy kompleksowo lub na zasadzie pojedynczych zleceń:

W zakresie usług instalacyjnych w mieście Poznań i nie tylko, chętnie nawiążemy stałą i dłuższą współpracę z różnymi firmami. Możemy działać na zasadzie podwykonawcy lub bezpośredniego wykonawcy. Każdy nasz instalator to przysłowiowa „złota rączka”, która poradzi sobie z realizacją nawet najbardziej skomplikowanego zadania np. instalacja centralnego ogrzewania czy usuwanie awarii rur.

Instalator – stawiamy na jakość materiałów oraz doświadczenie

Wiemy, że zadowolenie klientów ma ścisły związek z jakością wykonanej pracy oraz materiałami, jakie zostały w niej użyte, dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by w naszej ofercie dostępne były produkty renomowanych producentów. Zlecenia na terenie Poznania oraz w innych miejscach w Polsce realizujemy przy udziale wyspecjalizowanych instalatorów, którzy świadczą również kompleksowe usługi doradcze dotyczące instalacji oraz wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań. Wybrane przez klienta materiały dostarczamy na miejsce inwestycji.

P.H.U. SIGMA-Plus z Poznania to synonim doświadczenia, wysokiej jakości produktów i dokładności wykonywanych prac przez każdego zatrudnionego tu instalatora. Przekonało się już o tym wielu klientów z Poznania i całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm czy osoby kierujące placówkami użyteczności publicznej. U nas zawsze znajdziesz dobrego i rzetelnego instalatora!

Usługi instalacyjne

Układy hydrauliczne, gazowe, sanitarne i grzewcze – przy każdej z tych inwestycji gwarantujemy sprawny montaż, pewne terminy i niezawodne wykonanie. Oferujemy kompleksowe usługi instalacyjne w Poznaniu dla osób prywatnych oraz instytucji. Jeśli w grę wchodzi remont, zanim przedstawimy projekt rozwiązań, dokładnie sprawdzamy stan wymienianych rur, przyłączy, zaworów i urządzeń. Przed położeniem nowych instalacji w świeżo postawionym budynku zaproponujemy optymalne rozwiązanie, uwzględniające relację ceny do jakości i funkcjonalności infrastruktury.

Kładziemy rury nie tylko w Wielkopolsce – nasze realizacje znajdują się również w wielu innych miejscach w całym kraju. Naszym atutem są doświadczeni pracownicy. Doświadczony instalator potrafi rzetelnie oszacować każdy projekt. Zanim zamówicie Państwo nasze usługi, wykonamy bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce.

P.H.U. „Sigma-Plus” Marek Wieloch

Telefon: 501 437 588

E-mail: sigma@instalacjepoznan.com

Adres: ul. Sucharskiego 11, 61-419 Poznań